Načítám...Prosím vyčkejte...

Vítejte v internetovém obchodě barevnefototapety.cz, ve kterém Vám nabízíme široký výběr fototapet na zeď, na dveře i jiné plochy. Foto tapety patří v poslední době k hodně vyhledávaným dekoracím, díky nímž snadno a rychle  proměníte Váš byt, dům nebo kancelář. Můžete vybírat fototapety různých rozměrů, motivů a barev. V nabídce máme také dětské obrazové tapety, které zútulní a zkrášlí dětský pokoj. Rozměr fototapety můžete volit podle velikosti zdi, na kterou bude tapeta nalepena. 8dílné obrazové tapety mohou vyplnit stěnu po celé výšce a často i šířce. 1dílné fototapety jsou naopak o velikosti většího obrazu a v hodně případech zdobí např. dveře. Přesné rozměry tapety jsou vždy uvedeny v detailu každého zboží. Zlatou střední cestu pro Vás mohou být 2dílné nebo 4dílné fototapety na zeď. Tyto dekorace jsou vhodné i na menší plochy a přesto se stanou výrazným designovým prvkem Vašeho interiéru. V mnoha případech máme přiložen i obrázek inspirace dané fototapety, takže si můžete udělat představu o tom, jak daná fototapeta vypadá v prostoru. Novinkou jsou vliesové fototapety na zeď, které jsou omyvatelné, stálobarevné a pracuje se s nimi lépe než s papírovými fototapetami.
Přejeme Vám příjemný nákup.

V případě, že si nebudete s výběrem jisti nebo nenajdete, co jste potřebovali, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.
info@barevnefototapety.cz
tel.č. +420 608 449 590

Provozovatelem internetového obchodu www.barevnefototapety.cz je MARKO GROUP s.r.o., IČ 01470655, DIČ CZ01470655, se sídlem Boženy Němcové 739/1, 568 02 Svitavy, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové v oddíle C, vložka 31940.